Alcatraz music

Plánované akce

 7.6.2019 – v 19:00 hodin – Na Devadesátce – Veselý Country večer

Nekontrolováný bujarý večírek v hospůdce Na Devadesátce. Tento večírek je před létem poslední,další bude až na podzim. Vstupné grátis jako vždy.


4.6.  a  6.8.2019 – v 18:00 hodin – Pod Ořechy v Židenicích – Country úterky

Letos jsme pozvaní na malebnou zahrádku Pod Ořechy v Brně – Židenicích. Jedná se o dva úterky v době prázdnin od 18:00 do 23:00. Už jsme zde jednou hráli a byli jsme mile překvapeni jak obsluhou, tak sortimentem . Nálada zde byla vydařená,tak doufáme, že se to bude opakovat i letos.

Srdečně Vás všechny zveme a budeme se těšit.


15.3.2019 – v19:00 hodin – v Medlánkách U Němců – OPOŽDĚNÉ MDŽ
Country večer – OPOŽDĚNÉ MDŽ je vzpomínkou na staré časy, kdy jsme svým manželkám chtěli donést kytičku a políbit je při svitu luny, ale domů jsme se někteří vrátili až po týdnu.
Tanečním kreacím a alkoholickým variacím nejsou kladeny žádné meze.
Vstup samozřejmě grátis.(Upozornění pro socny)


1.2.2019 – v 19:00 hodin – U Němců v Medlánkách – Veselý Country večer

Opět se již tradičně sejdeme v této malé hospůdce U Němců, kde mají rozumné ceny a přívětivý personál. Zábava zde bývá veselá ,až bujará a vše končí kořalkovymi lavinami. Navíc tentokrát s námi vystoupí bývalý člen skupiny SANTA FE -Květoslav Nikl – abstinent, nekuřák, hodný člověk. Vstupné je grátis, takže si i bolavci přijdou na své.     PS: hajzl je na chodbě.


POZOR AKCE ZRUŠENA ! Náhradní termín bude po vánocích.

30.11.2018 – ve 20:00 hodin – Hostinec U Kači (Strachotín) – Předmikulášská zábava

Poprvé jsme pozváni na Předmikulášskou zábavu do této malebné hospůdky. Vstupné je gratis a kapacita kolem 90-ti lidí. Internetové stránky ještě nejsou v provozu. (Poloha mezi Pohořelicemi a Hustopečemi)


17.11.2018 – v 18:00 hodinU Trempů  Kutiny u Tišnova) – Trampský bál

Již tradiční Trampský bál v Kutinách . Zde se opravdu zastavil čas. Lidové ceny, levné ubytování a to vše uprostřed krásné přírody. Kouření povoleno.(i pod stolem)


16.11.2018 – kolem 19-té hodiny – Na Devadesátce – Již tradiční Country večírek

Kdo nebyl na Devině, nepoznal jednu z nejkvalitnějších hudebních scén světového country. Tentokrát ,jako bonus ,zvučí celou akci zvukař Národního Divadla Brno Pavel Vacek,absolutní abstinent, nekuřák a hodný člověk. 


18.9.2018 – v 18:00 hodin Cyklozastávka Pod Jabloní- Úterní Countryrande

Opět se vracíme do Cyklozastávky Pod Jabloní ,do krásného občerstvení se zahradou u řeky Svratky, abychom Vám i nám odlehčili od každodenních starostí a ruchu tohoto velkoměsta. Čeká Vás veselý country večer plný písní ,humoru i tanců mezi stoly ,prošpikovaný vůní grilovaného masa a chlazených lihových nápojů. Začátek jako vždy kolem 18-té hodiny. Vstupné dobrovolné.


20.9.2018 – ve 20:00 hodinRusty Nail- koncert

První klubové vystoupení skupiny v krásném klubu Rusty Nail na Veveří ulici. Vstupné 100,-kč. Rezervace na tel.č: 604926393


8.8.2018-v 18:00 hodin- Cyklozastávka Pod Jabloní- Veselý středeční večer s magickým datem

Posezení s přáteli v krásném prostředí u řeky Svratky. Jedná se o cyklostánek s velkou zahradou, která je zastřešená. Vstup zdarma. Můžete přijet na kole ,nebo si vzít pejska. Cyklozastávka Pod Jabloní.


25.5.2018 – U Vesla – Pohodový páteční večer na Brněnské přehradě.

Veselé posezení na předzahrádce občerstvení U Vesla.(třetí stánek bod bejvalou hospodou Pod letadlem)  Začátek kolem 19-té hodiny. Čepuje MIRA KUČERA!!


2.6.2018 – Kozí Horka- Country večer pod širým nebem.

Krásné posezení na Brněnské přehradě s hudbou a tancem . Začátek vždy kolem 18-té hodiny.V případě špatného počasí se nehraje.


22.-24.6.2018 – DRUHÁ EXPEDICE SÁZAVA.

Letos opět chystáme vydařenou akci odehrávající se v kempu Stvořidla na řece Sázavě . V brůběhu těchto tří dnů se koupeme, užíváme si dětí , manželek a navštívíme nějakou místní památku. Večer se potom společně opijeme,včetně dětí a hrajeme a zpíváme až do rána. Někdo tancuje ,někdo taky spí. Ale každý si dělá co chce. Pokud pojedete s námi, máte se věru nač těšit.


6.7.2018U Staňků ( Mohelno) Country večer na zahrádce

Krásný večer s country hudbou a tancem. Začátek ve 20:00 hodin. Je zde i penzion,kde se dá přespat.


21.7.2018Kozí Horka – Country večer pod širým nebem.

Letní country na zahrádce, které lze spojit s celodenním koupáním. Začátek kolem 18-té hodiny. V případě špatného počasí se nehraje.


18.8.2018Kozí Horka – Country večer pod širým nebem. POZOR ZRUŠENO!

Country kousek od vody, kde navíc nic neutratíte. V těchto vedrech jste hned namol! Začátek kolem 18-té hodiny. Když bude chcat,tah nehrajem.


1.9.2018 – Kozí Horka –  Country show pod heslem – PARCHANTI DO ŠKOLY.

Country večer plný hudby a vtipných glosů Ludi Fojtíka prošpikovaný alkoholickými nápoji. Začátek již tradičně kolem 18-té hodiny.Uvítejte spolu s námi začátek nového školního roku. Můžete vzít manželku ,dítě nebo psa. Vše povoleno a vstup grátis.